Planowanie przebudowy łazienki lub kuchni

Podczas przebudowy kuchni lub łazienki należy wziąć pod uwagę instalację wodociągową i kanalizacyjną. Podczas przebudowy łazienki lub kuchni należy wziąć pod uwagę dziesiątki, ale faza planowania i włączenie kanalizacji powinno mieć najwyższy priorytet. Upewnij się, że Ty i Twój wykonawca planujecie:

Precyzyjne przestrzeganie przepisów budowlanych, które zawierają wyraźną przestrzeń wokół osprzętu.
Budowa i układanie ścian i rur kanalizacyjnych , co wymaga licencjonowanego hydraulika.
Montaż wanny i/lub prysznica z założeniem grubej szmatki zabezpieczającej je podczas instalacji wodociągowych.
Montaż toalety, umywalki, wanny i prysznica wraz z doborem armatury.

Instalacja idealnego prysznica i wanny

Odpowiedni prysznic lub wanna z nowoczesnymi funkcjami masowania mogą być wytchnieniem od świata. Ulepszone słuchawki prysznicowe mają szereg funkcji:

Modele z pojedynczą głowicą natryskową mają regulowane dysze z wzorami, które rozprowadzają strumień, oraz małą dźwignię do zmiany z delikatnego, szerokiego strumienia na koncentrację strumieni wody.
Deszczownica to duża armatura o płaskiej powierzchni, która spuszcza strumień bezpośrednio na użytkownika.
Podwójne/wielokrotne głowice prysznicowe mają więcej niż jedną dyszę pod kontrolą jednego zestawu uchwytów.
Niektóre głowice prysznicowe umożliwiają ręczną obsługę elastycznego węża, który świetnie nadaje się do mycia włosów (szczególnie dobry dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej lub siedzących pod prysznicem).
Zraszacze do ciała mają unikalną konfigurację z kilkoma zraszaczami wbudowanymi w ściany prysznica (wymaga to specjalnego orurowania przewodów wodociągowych).

Wybór urządzeń do przebudowy

Masz setki możliwości wyboru sprzętu podczas przebudowy łazienki lub kuchni. Niezbędny jest spójny wygląd całego pomieszczenia, który można osiągnąć, wybierając wszystkie armatury, baterie i różne elementy od jednego producenta, wszystkie z tym samym wykończeniem. Wykończenia obejmują chrom, nikiel, stal nierdzewną, brąz, mosiądz lub porcelanę. Wykończenia pędzlem i matowe lepiej ukrywają plamy i odciski palców.

Leave a Reply